lessphp fatal error: load error: failed to find /home/users/szafraniak/public_html/wp-content/themes/theme54584/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/users/szafraniak/public_html/wp-content/themes/theme54584/style.less O mnie | Wesela w dobrym klimacie

O mnie

Fascynacja muzyką może mieć różne twarze. Mnie najbardziej pasjonuje dyrygentura. Ale nie ta na podium w filharmonii, gdzie przewodzi się orkiestrze tyłem do widowni. Wolę tę drugą – dyrygenturę znad konsoli DJ-ja , kiedy dobrze skomponowanymi setami muzycznymi porywam ludzi do tańca i jestem zwrócony do nich twarzą, więc obserwuję ich emocje….
Może nigdy bym tej pasji nie odkrył, gdyby nie to, że już jako nastolatek grywałem w dyskotekach i klubach. Prezentowałem rocka, funky, pop, kawałki z pogranicza gatunków, ale mój sekret tkwił w tym, aby dać ludziom, to czego pragną, czyli tak miksować kawałki, aby każdy kolejny utwór jeszcze bardziej ich na tym parkiecie poruszał.
Dziś zapraszany jestem na eventy biznesowe oraz uroczystości rodzinne. Wesele w dobrym klimacie to marka, która wszystkim kojarzy się z szerokim repertuarem muzycznym. Przygotowane w porozumieniu z Wami muzyczne propozycje są jak składniki w kuchni. Można z nich zrobić fatalną potrawę albo kulinarny majstersztyk. A ja zarówno w kuchni, jak i w muzyce – lubię maestrię. Zadowolone twarze moich Gości – zarówno tych w domu, jak i roztańczonych Gości weselnych, dają mi ogromną satysfakcję. To dzięki nim mój zawód wciąż jest moją pasją.